Go to Top
Kontakt: 790 387 508 | ul. Świebodzińska 19, Poznań

Wypełnianie zmarszczek

Wraz z upływem czasu skóra traci sprężystość, a także elastyczność. Jest to spowodowane zanikiem włokien kolagenowych oraz elastyny. W skutek tego na twarzy tworzą się bruzdy zwane potocznie zmarszczkami. Owe niedoskonałości niekiedy powodują, że twarz nabiera smutnego wyrazu. Decydując się na wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym - osiągamy natychmiastowy efekt.
Pozbywając się defektów skóry, jakimi sa bruzdy oraz drobne zmarszczki, zachowujemy naturalny, młodszy wygląd, a przede wszystkim przyczyniamy się do nawilżenia i rewitalizacji skóry.

Zabieg: wykonywany w znieczuleniu miejscowym
Czas trwania: ok 30 min
Efekt utrzymuje sie do 12 miesięcyfot
Zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem usuwany jest makijaż, a następnie skóra jest dokładnie dezynfekowana.Po dezynfekcji usta znieczulane są maścią zawierającą lidokainę (EMLA).

Należy pamiętać by na co najmniej 5 dni przed zabiegiem nie stosować leków rozrzedzających krew (np. Aspiryny, Advil, wit.E) !

Przeciwwskazania

  • ciąża, karmienie piersią,
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy;
  • choroby nowotworowe

Bezpieczny wybór

Bezpieczeństwo, a także jakość kwasu hialuronowego są bardzo ważne, dlatego też polecamy wypełniacze Revanesse. To bezpieczny wybór w zakresie medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy Revanesse został stworzony m.in. do powiększania, modelowania i konturowania ust, wypełniania zmarszczek, modelowania owalu twarzy. Wyjątkowo zaprojektowany wypełniacz cechuje się łatwością iniekcji, a także mniejszym ryzykiem powstawania obrzęku.

Zalety kwasu hialuronowego Revanesse®

Wypełniacze Revanesse® tworzone są z zastosowaniem technologi Thixofix® - jest to jedna z najbardziej zaawansowanych metod sieciowania. Metoda ta gwarantuje długotrwałe efekty. Innowacyjne podejście sprawia, że wypełniacze Revanesse® są unikatowe oraz jedyne w rodzaju. Wypełniacze Revanesse bazują na najnowszych osiągnięciach z zakresu technologii sieciowania. Ważną informacją jest to, iż powyższe produkty zawierają najwyższe dostępne stężenie kwasu hialuronowego(ustabilizowanego), jednocześnie w połączeniu z nieusieciowanym kwasem hialuronowym, który działa odmładzająco.