Go to Top
Kontakt: 790 387 508 | ul. Świebodzińska 19, Poznań

Medycyna estetyczna

Zabiegi medycyny estetycznej przeznaczone są dla osób, pragnących poprawić lub skorygować defekty urody. Wraz z wiekiem nasza skóra zmienia się, zanikają włókna kolagenowe oraz elastyna, odpowiadająca za sprężystość skóry. Z czasem zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego - w skutek czego skóra wiotczeje, a na jej powierzchni tworzą się bruzdy potocznie zwane zmarszczkami. Kwas hialuronowy wpływa na syntezę kolagenu i elastyny w skórze, co powoduje jej odbudowę oraz poprawę sprężystości.

fot

Gdy w odpowiednim czasie zdecydujemy się na zabiegi medycyny estetycznej przyczynimy się do tego, że nasza skóra będzie wyglądała zdrowo oraz młodziej. Ważną rzeczą jest by odpowiednio dbać o skórę oraz zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry. Zabiegi medycyny estetycznej to nie tylko poprawa estetyczna, lecz także odżywianie skóry. Należy pamiętać również o tym, że nawet niewielka zmiana uciążliwego bądź wstydliwego defektu skóry może być przyczyną poprawy samopoczucia oraz zwiększenia samooceny i pewności siebie.

Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów poprawy stanu skóry należy pamiętać o doborze odpowiednich produktów, dlatego też w naszym gabinecie pracujemy na produktach renomowanych firm. Zadowolenie klienta jest dla nas bezwzględną ideą. Medycyna estetyczna oferuje m.in. zabiegi z zakresu:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu.

MODELOWANIE / POWIĘKSZANIE UST

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

MEZOTERAPIA IGŁOWA

MODELOWANIE POLICZKÓW